La Mer Blue Heart Koleksiyonu

HomeGüzellik

La Mer Blue Heart Koleksiyonu

La Mer Blue Heart Koleksiyonu Bu Sene de Denizlerden İlham Almaya ve Denizleri Korumaya Devam Ediyor! #LaMerBlueHeart #LoveLaMer Gelec

Cansu Dere & Neostrata
Yeni FOREO Imagination
Pınar Deniz ile NetWork, Cesur ve Şık Yaz Stilini Sunuyor!

La Mer Blue Heart Koleksiyonu Bu Sene de Denizlerden İlham Almaya ve Denizleri Korumaya Devam Ediyor!

#LaMerBlueHeart #LoveLaMer

lucasita_La Mer Blue Heart 1

Gelecek nesillere ait gizli krallık, deniz, bizi her zaman büyüledi, bize ilham oldu ve bize umut verdi. Okyanusa bir söz verdik. Güzelliğin büyüdüğü, hayatın yenilendiği ve yeni keşifler için bitmeyen arayışımıza tekrar tekrar döndüğümüz bu büyülü yeri korumaya yönelik bir yolculukla başlayan bir söz…

Birlikte Başaracağız: La Mer Blue Heart Oceans Fund

Hiç kimse okyanusu tek başına koruyamaz; bu güven, ekip çalışması ve umutlu bir gelecek için ortak bir vizyon gerektirir. Bu nedenle, okyanusu koruma sözümüzü paylaşan kuruluşları desteklememize yardımcı olan bir kaynak, La Mer Blue Heart Oceans Fund’ı kurduk.

Gelecek nesillere besleyici, temiz denizler bırakabilmek umuduyla, dünyanın dört bir yanındaki deniz habitatlarının korunmasına yardımcı oluyoruz. Sonraki nesiller için denizlerin korunmasına yardımcı olmaya çalışırken gençleri, kendi yerel topluluklarında değişim aracısı olmaları için eğitmeye ve güçlendirmeye odaklanan projeleri destekliyoruz.

Crème De La Mer Blue Heart

lucasita_La Mer Blue Heart

Işıldayan denizin köpüklü dalgalarından esinlenilerek elle çizilmiş sınırlı özel tasarıma sahip ikonik Crème De La Mer Blue Heart ile okyanusun korunmasına olan bağlılığımızı kutluyor ve anıyoruz.

Deniz; kurucumuz Dr. Max Huber’in Dev Deniz Yosunu’nu, bugün formüllerimizin her birine güç vermeye devam eden hücre yenileici olan Mucize İksir’in kilidini açabileceğini keşfettiği yer. Bu altın yeşili yosun yaprakları bize amacımızı verdi ve karşılığında biz de bir söz verdik: Yaptığımız her şeyde okyanus koruyacağız ve La Mer Blue Heart aracılığıyla her yıl denizlerin varlığını kutlayacağız.

Türkiye’de Denize Dokunan Projeler

Denizden ilham alarak cildi iyileştiren La Mer şimdi de DenizTemiz Derneği/ TURMEPA ile birlikte denizlerimizin iyileşmesine katkı sağlıyor.

Türkiye’de TURMEPA ile kıyı ve denizlerin korunması için bilinci artırmayı hedefliyor ve gelecek nesillere temiz denizler bırakılması yönündeki çalışmaları destekliyoruz. Haziran ayında Elca Kozmetik çalışanlarımız ile yapacağımız ilk kıyı temizliği etkinliği ile TURMEPA’yla uzun dönemli partnerliğimizi başlatarak derneğin mavi yarınlar mücadelesine destek veriyoruz.

Hikâyelerin canlandığı ve hayal gücünün ortaya çıktığı bu harika yeri onurlandırmaya devam edeceğiz.

Daha fazla GÜZELLİK haberi için tıklayınız…