Beymen Çanta İlkbahar Yaz Koleksiyonu

HomeTrend

Beymen Çanta İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Zamansız formları ve minimalist tasarımıyla öne çıkan BEYMEN İlkbahar-Yaz 2022 Koleksiyonu, sezon trendlerine uygun dinamik renkler ve sofistike deta

Giorgio Armani Neve Koleksiyonu
Lacoste Minecraft Koleksiyonu:
Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin; Volvo C40 Recharge

Zamansız formları ve minimalist tasarımıyla öne çıkan BEYMEN İlkbahar-Yaz 2022 Koleksiyonu, sezon trendlerine uygun dinamik renkler ve sofistike detaylarla karşımıza çıkıyor.

lucasita_beymen

Siyah ve beyaz rengin yanı sıra; pembe, turuncu, neon yeşil gibi 2022 yazının trend renklerindeki Krokodil Baskı grubu, tasarımsal detaylarla farklılaşarak sezona özgün ve feminen bir dokunuş katıyor. Alışveriş çantası, omuz çantası ve el portföyündeki belirgin formsal değişimler, parlak apreli sezon renkleriyle göz kamaştırıyor.

Zamansız zarif tasarımıyla Beymen Çanta Koleksiyonu‘nun vazgeçilmez gruplarından biri olan Milano; bu sezon siyah, beyaz ve mavi alternatifler sunuyor. Minimalist ve zarif bir şekle sahip olan çantalar, çizilmelere karşı dayanıklı özel deri kaplaması ile uzun ömürlü kullanım sağlıyor.

lucasita_beymen2

Hem plaj hem de günlük kullanım için ideal olan Tekstil Çantalar, bu sezon farklı fromlara ve geniş renk seçeneklerine bürünüyor. Fuşya, turuncu ve neon renklerin bulunduğu çizgi desen grubu dinamik ve eğlenceli bir yaz müjdelerken, bej ve antrasit kanvas çantalar sakin ve sofistike alternatifler sunuyor.

Alışveriş çantası, büzgülü çapraz çanta ve el portföyünden oluşan Örgü grubu, minimal formların üzerindeki geometrik yüzey hareketleriyle göz alıyor.

Yaz sezonun sevilen materyellerinden Rafya, siyah deriyle kombinlenerek daha şık bir görünümle karşımıza çıkıyor. Alışveriş çantası ve el portföyünden oluşan Rafya grubu, ön kısımdaki deri cep detayı ile kullanım rahatlığı sunuyor.

BEYMEN Çanta 2022 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde sizleri bekliyor.

Daha fazla TREND haberi için tıklayınız…